Hakkımızda

Firmamız, hijyenik havuzlar oluşturmak amacı ile havuz kimyasalları, havuz malzemeleri, havuz ürünlerinin satış pazarlamasını ve havuz projeleri yapmaktadır.

Vizyon

Ulusal ve uluslar arası standartlarında yüzme havuzu ve havuz ürünlerini en iyi şekilde müşterilere ulaştırmak ve bilgilendirmek.

Misyon

Havuz sektöründe müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda yenilikçi ve yeni nesil çözümler üreterek sektöre yön vermek.

Kalite Politikası

Müşteri beklentilerini zamanında ve tam olarak karşılamak. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlayacak hizmetleri sunmak.

İstanbul Havuz Kimyasalları

Yüzme havuz sektöründe 2002 yılından itibaren tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. İstanbul Havuz Kimyasalları olarak sıfırdan havuz projeleri oluşturmaktayız. Konusunda uzman personeliyle yüzlerce yüzme havuzunu kaliteden ödün vermeden sağlıklı bir biçimde müşterilere sunmuş ve aynı kalitede faaliyet göstermiştir. 2002 yılında hizmete başlayan firmamız, İstanbul’da hizmet vermeye devam etmektedir.

Havuz kimyasalları, havuz malzemeleri, havuz ürünleri, yeni havuz projeleri ve eski havuz yenileme hizmetleri bulunan şirketimiz havuz sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Firmamız her türlü yüzme havuzu, masaj havuzu, şok havuzu ve süs havuzu projeleri yapmaktadır. Spor merkezleri, oteller ve kaplıcalara kurmuş olduğu havuzlarla başarılı projelere imza atmıştır.

Çevreye duyarlı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan firmamız; yüzme havuzu sektöründe yeni eğilim ve yenilikleri öngörerek tüm hizmet süreçlerine yansıtmaktadır. Yenilikçi çizgisi ile modern satış ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren firmamız, aynı zamanda sektörde standartları sürekli yükseltmektedir.

Havuz Projeleri

  • Yüzme Havuzu 90%
  • Süs Havuzu 85%
  • Masaj Havuzu 80%
  • Fin Hamamı 70%
  • Türk Hamamı 60%
  • Jazuki 50%
  • Şok Havuzu 40%
Havuz kimyasalları, havuz malzemeleri, çevreye duyarlı havuz ürünleri ve sağlıklı yaşam koşullarına göre yüzme havuzu projeleri için varız. İstanbul Havuz Kimyasalları

Havuz kimyasalları, havuz malzemeleri, havuz ürünleri, yeni havuz projeleri ve eski havuz yenileme hizmetleri.

İletişim Bilgileri

Mahmutbey Mah. 20.Yol Sk. 18. Ada No:31 İstoç - Bağcılar/İstanbul 34218

Telefon: 0212 659 15 59 - 0533 373 81 17

Siparişleriniz için en iyi fiyat teklifini al

Telefon: 0533 373 81 17

WhatsApp: 0533 373 81 17